Fresh water pearls, 12mm, potato, natural, 16-inch strand. (SKU# FWP12P/NAT). Sold per pack of 1 strand(s).
Availability: Backorder
Share on
RELATED PRODUCTS
Freshwater Pearls
Fresh water pearls, 10mm, biwa, diamond shape, natural, 16 inch strand. (SKU# FWP10DIA/NAT). Sold per pack of 1 strand(s).
Freshwater Pearls
Fresh water pearls, 12-13mm, coin, dark green, 16 inch strand. (SKU# FWP12C/DKGRN). Sold per pack of 1 strand(s).
Fresh water pearls, potato, 6mm, champagne, 16 inch strand. (SKU# FWP6P/CHAM). Sold per pack of 1 strand(s).